آموزش حذف اکانت ایمو imo

حذف اکانت ایمو imo بسیار ساده است و با مراجعه به تنظیمات این برنامه و انجام مراحل آن می توانید، اکانت ایمو خود را برای همیشه از سرور های این برنامه پاک کنید. در صورتی که برنامه‌ی ایمو imo انتظارات شما را به عنوان یک برنامه پیام رسان و تماس تصویری برآورده نمی کند یا اینکه بنا به دلایل خاص خود قصد ترک کردن این پیام رسان تصویری محبوب را دارید، به سادگی تمام و با طی کردن مراحل موجود در تنظیمات برنامه می توانید اکانت ایمو را پاک یا به عبارت دیگر دیلیت اکانت کنید.  در ادامه‌ی این آموزش همگام با ما باشید.

 

آموزش حذف اکانت ایمو

 

باکس دانلود
تبلیغات

ایمو – imo یکی از برنامه های پیام رسان است که به غیر ارسال پیام متنی، امکان تماس صوتی و تماس تصویری رایگان و با کیفیت را نیز برای کاربران خود فراهم می سازد. این برنامه در دنیا بسیار محبوب است و توسط ۵۰۰ میلیون نفر استفاده می شود. البته این برنامه رقبای قدرتمندی همانند گوگل الو، اسکایپ، فیسبوک و … را نیز دارا می باشد اما به دلیل ارائه تماس تصویری بسیار با کیفیت حتی با سرعت اینترنت پایین طرفدار های خاص خود را دارد. برنامه ایمو همانند اکثر برنامه های پیام رسان امکان حذف اکانت را نیز دارا بوده و شما با مراجعه به تنظیمات برنامه که آموزش و مراحل آن را در ادامه ذکر می کنیم، می توان اقدام به دیلیت اکانت ایمو نمود.

 

آموزش حذف اکانت ایمو (دیلیت اکانت ایمو)

ابتدا برنامه imo را اجرا کرده و از صفحه اصلی برنامه روی گزینه سه نقطه که در بالا سمت چپ وجود دارد ضربه بزنید.

 

ایمو imo

 

اکنون نیاز است که به بخش تنظیمات برنامه مراجعه کنیم. پس روی نماد تنظیمات که شبیه چرخ دنده است (بالا سمت راست صفحه) ضربه بزنید.

 

نحوه پاک کردن ایمو

 

در این مرحله کمی به پایین اسکرول کرده و روی گزینه Delete imo Account که مربوط به حذف اکانت است ضربه بزنید.

 

 

پاک کردن ایمو

 

اینجا تقریبا مرحله آخر است! در این صفحه کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و در کادر پایین، شماره ی موبایل اکانت ایمو خود را وارد کنید.

سپس روی گزینه قرمز رنگی Delete که در بالا صفحه وجود دارد ضربه بزنید.

 

دیلیت اکانت ایمو

 

در آخرین مرحله یک پنجره تایید برای شما باز خواهد شد. اگر مایل به حذف اکانت ایمو هستید روی گزینه Yes, Delete ضربه بزنید.

 

حذف اکانت ایمو

 

به همین سادگی اکانت ایمو شما از روی سرور های این برنامه پاک شد. شما دوباره می توانید اکانت جدید بسازید یا اینکه کلا بیخیال این برنامه شوید.

در صورتی که در رابطه با این آموزش دارای سوال و مشکلی هستید از طریق بخش نظرات آن را برای ما ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ابراهیم می گوید

    سپاس بابت انتشار آموزش حذف اکانت ایمو