آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری و رایگان

استعلام ممنوع الخروجی از طریق وب سایت رسمی قوه قضاییه و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت رایگان و فوری امکان پذیر است. در گذشته مسافران که قصد خروج از کشور را داشتند باید به صورت حضوری یا تلفنی استعلام ممنوع الخروجی خود را می‌گرفتند. لازم به ذکر است که استعلام آنلاین ممنوع ‌الخروجی توسط این سایت صرفا براساس پرونده های دوایر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و مسافران برای اطلاع از وضعیت ممنوع الخروجی کیفری و سایر بایستی حتما به اداره گذرنامه مراجعه کنند. در این نوشته تصمیم داریم آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری و رایگان را از طریق وب سایت قهوه قضاییه و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خدمت شما منتشر کنیم.

بیایید شروع کنیم 🙋‍♂️

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری و رایگان

 

آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری از سایت قوه قضاییه

ممنوع الخروج در این سامانه به شخصی اطلاق می‌شود که صرفا براساس پرونده های دوایر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و به موجب رأی دادگاه و یا صدور اجراییه از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بدهکار شناخته شود و این سامانه شامل ممنوع الخروج‌های کیفری و سایر نمی‌شود.

برای شروع ابتدا به سایت زیر مراجعه کنید:

🌐 سامانه رایگان استعلام آنلاین ممنوع الخروجی

  • پس از ورود به سایت مورد نظر بایستی در فرمی که وجود دارد مشخصات خود را وارد کنید.

لازم به ذکر است که این سامانه به صحت اطلاعات وارد شده حساس است و بایستی نام، نام خانوادگی و نام پدر را با دقت کامل و همراه با پسوند و پیشوند وارد کنید.

همچنین وارد کردن تاریخ تولد هم حتما مانند فرمت توضیح داده شده باشد.

  • پس از وارد کردن فرم بر روی گزینه ارسال بزنید.

 

آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری و رایگان

نتیجه به صورت زیر می‌باشد:

 

آموزش استعلام ممنوع الخروجی به صورت فوری و رایگان

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش ثبت نام سامانه ثنا و مشاهده ابلاغیه‌های قضایی ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید ❤

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.