آیفون XS در آنتن‌دهی بهتر از آیفون XR عمل می‌کند

شرکت اپل در سپتامبر ۲۰۱۸ از آیفون‌های جدید خود با نام‌های iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR رونمایی کرد. با عرضه آیفون‌های ۲۰۱۸ اپل رسما به طراحی قدیمی خود پایان داد و از این پس آیفون‌های جدید با الگوی طراحی آیفون X عرضه شدند. آیفون XR آخرین گوشی معرفی شده توسط اپل است که ارزان‌ترین آیفون ۲۰۱۸ نیز می‌باشد.

تمامی آیفون‌های ۲۰۱۸ از مودم‌های ساخت شرکت اینتل برای ارتباطات خود بهره می‌برند، با این وجود طی آزمایشات انجام شده و مقایسه‌ای که بین نتایج آنتن‌دهی iPhone XS و iPhone XR انجام پذیرفت مشخص شد که آیفون ایکس اس آنتن‌دهی بهتری نسبت به آیفون ایکس آر دارد.

 

باکس دانلود
تبلیغات

آیفون XS در آنتن‌دهی بهتر از آیفون XR عمل می‌کند

 

این آزمایشات توسط مجله PCMag منتشر شده است و جالب است که بدانید آزمایشات صورت گرفته روی آیفون‌های ۲۰۱۸ در دو آزمایشگاه Cellular Insights و Rhode & Schwarz انجام شده است. طبق گزارش‌های ارائه شده توسط این دو آزمایشگاه سرعت دانلود آیفون XR کاملا مشابه با آیفون X است اما سرعت دانلود اطلاعات در آیفون XS تقریبا دو برابر آیفون XR و آیفون X است. این آزمایش با یک حامل ۲۰ مگاهرتزی در باند LTE انجام شد.

در انتها می‌توان نتیجه گرفت که iPhone XS در مکان‌های که شبکه LTE ضعیف تر است، نسبت به دیگر آیفون‌ها بهتر آنتن می‌دهد. همچنین لازم به ذکر است که آیفون XS سازگاری بیشتری با شبکه‌های LTE دارد و در محیط آزمایشگاه می‌تواند به سرعت ۱ گیگابیت بر ثانیه برسد. البته این سرعت در محیط واقعی به علت تراکم موجود در شبکه و دخالت سیگنال ممکن نیست. در تصویر زیر می‌توانید نمودار مقایسه این دو گوشی را مشاهده کنید:

 

آیفون XS در آنتن‌دهی بهتر از آیفون XR عمل می‌کند

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورت وجود مشکل در آنتن‌دهی گوشی خود می‌توانید از مقاله آموزشی ” افزایش آنتن دهی موبایل ” دیدن فرمایید.در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

منبع

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.