Take a fresh look at your lifestyle.

درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز

کمپانی سامسونگ برای گوشی و تبلت های اندرویدی خود یک پیکج نرم افزاری ارائه کرده است که برای شناسایی گوشی در ویندوز نیاز است که حتما آن را نصب کنید. در صورتی که شما دارای یک گوشی و یا تبلت سامسونگ هستید، اگر در ارتباط گجت خود با کامپیوتر دچار مشکل شده اید ، پیشنهاد ما نصب و یا به روز رسانی درایورهای نصب شده است. درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز که پکیج Samsung USB Drivers for Mobile Phones نام دارد، یکی از کامل ترین درایور ارائه شده از سوی سامسونگ برای برطرف کردن مشکل شناسایی صحیح گوشی و یا تبلت در ویندوز است. البته شما برای فلش و نصب رام بر روی گوشی سامسونگ خود بایستی حتما درایور سامسونگ روی کامپیوتر و لپ تاپ نصب باشد.

ما در این پست درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز را برای دانلود قرار داده ایم که در ادامه می توانید آن را دریافت و نصب کنید. درایور سامسونگ برای رفع مشکلات شناسایی گوشی کاربرد دارد و یکی از پیش نیاز های فلش کردن و نصب رام بر روی گوشی های سری گلکسی می باشد. همراه سایت گویا تک باشید.

 

درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز

 

نرم افزار Samsung USB Drivers for Mobile Phones یک ابزار رایگان برای برطرف کردن مشکلات درایور و شناسایی گوشی در ویندوز است. ما در این مطلب آخرین نسخه از این برنامه را قرار داده ایم که با نصب مجدد آن موجب حل مشکلات قبلی و یا بهبود فانکشن ها خواهد شد. این برنامه بر روی تمامی نسخه های ویندوز از قبیل ویندوز ۷ و ویندوز ۸ و ۸.۱ و ویندوز ۱۰ قابل نصب می باشد.

 

ویژگی برنامه درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز:

  • نرم افزار پیشنیاز برای نصب رام گوشی سامسونگ از طریق برنامه Odin
  • حل مشکل عدم شناسایی گوشی در کامپیوتر
  • پشتیبانی از تمامی گوشی و تبلت های سامسونگ
  • سازگار با تمامی نسخه های ویندوز

 

دانلود درایور گوشی های سامسونگ برای ویندوز

برای دستگاه های سامسونگ دو نوع درایور ارائه شده است. شما بسته به گوشی خود (قدیمی یا جدید بودن) درایور را از لینک های زیر دانلود نمایید:

? دانلود درایور برای دستگاه های جدید سامسونگ

? دانلود درایور برای دستگاه های قدیمی سامسونگ

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.