آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

مکالمات و چت‌های ما بدون ایموجی و استیکر ها بسیار خسته‌کننده هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال سریع احساسات استفاده از شکلک‌ها و یا گیف ها می‌باشد. ما می‌توانیم انواع ایموجی ها، استیکر ها و یا گیف ها را در مسنجرهای مختلف مشاهده کنیم؛ اما گاها کاربران برای استفاده از آن‌ها دچار مشکلاتی می‌شوند. به‌عنوان مثال به‌طور معمول دیده می‌شود که برخی از کاربران نمی‌دانند که به چه نوعی گیف هایشان را در واتساپ برای دوستان خود ارسال کنند.

ما در این پست تلاش می‌کنیم که در ساده‌ترین شکل ممکن ارسال شکلک‌ها، استیکر ها و گیف ها را در مکالمات واتساپ به شما عزیزان آموزش دهیم.

باکس دانلود
تبلیغات

پس با ما همراه باشید 🙋‍♂️

 

آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

 

آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

  1. در پنجره نوشتن پیام برای دوستانتان، روی آیکون شکلک در پایین صفحه ضربه بزنید.
  2. اکنون منویی با سه زبانه مختلف در نوار پایینی صفحه، نمایش داده می‌شود. آیکون اول برای دسترسی به ایموجی ها، آیکون دوم دسترسی به GIF ها و آیکون سوم گزینه دسترسی به استیکر ها می‌باشد.
  3. برای ارسال شکلک‌ها، از منو پایینی آیکون اول را انتخاب کرده و از لیست نمایش داده‌شده یک ایموجی را انتخاب کنید؛ پس‌ازآن دکمه ارسال را بزنید تا شکلک موردنظرتان برای مخاطب ارسال شود.

آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

  1. منو گیف ها که بین شکلک‌ها و استیکر ها قرار دارد، مجموعه‌ای از تصاویر متحرک محبوب را نمایش می‌دهد. با استفاده از آیکون ذره‌بین در سمت چپ منو پایینی می‌توانید گیف مورد علاقه خود را جست‌وجو کنید.
  2. گیف مورد نظر را برای ارسال انتخاب کنید.
  3. حال می‌توانید کپشن دلخواهتان را به گیف اضافه کرده و با لمس گزینه send آن را برای دوستان خود ارسال نمایید.

آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

  1. تب استیکر ها کمک می‌کند که، برچسب‌های دلخواه خود را برای دوستانتان ارسال کنید. بدین منظور پس از انتخاب این تب روی نماد + در سمت راست صفحه ضربه بزنید.
  2. حال لیستی از استیکر ها نمایش داده می‌شود. بسته استیکر های موردعلاقه خود را دریافت کنید.
  3. پس از بارگیری استیکر ها می‌توانید به‌آسانی ایموجی ها، آن‌ها را برای دوستان خود ارسال کنید.

آموزش ارسال استیکر و گیف در چت واتساپ اندروید

 

سخن نهایی، دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

ما در این پست تلاش کردیم که آموزشی کامل،ساده و جامع از شیوه ارسال شکلک ها، استیکر ها و گیف ها در مکالمات واتساپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما می توانید نظرات خود را از طریق کادر زیر با ما به اشتراک بگذارید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از دو مطلب ” دانلود واتساپ ” و ” دانلود واتساپ بیزینس ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید❤

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.