Take a fresh look at your lifestyle.

قطع کردن تمامی صدا ها در گوشی های سامسونگ سری گلکسی

قطع کردن تمامی صدا ها یکی از ویژگی های جالب و مربوط به گوشی های اندرویدی سامسونگ سری گلکسی است که به شما این امکان را می دهد تمامی صدا ها از جمله صدای زنگ و اعلان ها، صدای سیستمی و صدای رسانه را غیر فعال کنید. گاهی مواقع ممکن است در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز باشید هیچگونه صدایی از بلندگو های گوشی شما پخش نشود. شما در این موقعیت می توانید از ویژگی حالت سکوت استفاده کنید. البته قابلیت حالت سکوت در دستگاه های اندروید یک مشکل دارد و آن هم این است که با فشرده شدن دکمه زیاد کردن صدا از این حالت خارج می شود. پس اگر گوشی در جیب شما باشد ممکن است به صورت ناخودآگاه دکمه‌ی آن فشرده شده و از حالت سکوت خارج شود. همچنین در صورت فعال بودن حالت سکوت صدای موسیقی و فیلم پخش خواهد شد.

خوشبختانه گوشی های سامسونگ سری گلکسی یک ویژگی با نام قطع کردن تمامی صدا ها (Turn off all sounds) را دارا می باشد که با فعال کردن آن دیگر تحت هیچ شرایطی از اسپیکر های گوشی شما صدایی پخش نخواهد. ما در ادامه نحوه فعال کردن قابلیت Turn off all sounds را خدمت شما آموزش خواهیم داد.

 

قطع کردن تمامی صدا ها در گوشی های سامسونگ سری گلکسی

 

آموزش فعال کردن قابلیت قطع کردن تمامی صدا ها در گوشی های سامسونگ

نسخه اندرویدی که شرکت سامسونگ بر روی گوشی های خود عرضه کرده است از نظر نرم افزاری بسیار حرفه ای تر و با قابلیت های بیشتر نسبت به اندروید خام گوگل است. اگر بخواهیم به یک مورد از این ویژگی ها اشاره کنیم، می توان از قابلیت (Turn off all sounds) نام برد. این قابلیت در بخش Accessibility وجود دارد و با فعال سازی آن می توانید بلندگو های گوشی را غیر فعال کنید تا از آن ها هیچگونه صدایی پخش نشود. برای فعال سازی این قابلیت:

مرحله اول: ابتدا به لیست برنامه ها مراجعه کرده و روی گزینه تنظیمات (Settings) ضربه بزنید.

 

گزینه Turn off all sounds در سامسونگ

 

مرحله دوم: در تنظیمات بخش دسترسی (Accessibility) را پیدا کرده و به آن مراجعه نمایید.

 

قطع کردن تمامی صدا ها با گزینه Turn off all sounds

 

مرحله سوم: در این مرحله به بخش شنوایی (Hearing) مراجعه کنید.

 

قطع کردن تمامی صدا ها در سامسونگ

 

مرحله آخر: در انتها گزینه‌ی Turn off all sounds را فعال کنید.

 

فعال کردن گزینه Turn off all sounds

 

کار تمام است و با انجام مراحل بالا، بلندگوی گوشی شما تا هنگامی که گزینه Turn off all sounds فعال باشد به حالت خاموش در آمده و تحت هیچ شرایطی از آن صدا پخش نخواهد شد. برای فعال سازی دوباره‌ی آن نیز کافیست گزینه Turn off all sounds را از بخش Hearing غیر فعال کنید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها برای ما یک نظر ارسال کنید. موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.