آموزش آپدیت کردن آیفون با استفاده از اینترنت گوشی

آپدیت کردن آیفون تنها با استفاده از شبکه وای فای امکان پذیر است. برای اینکه بتوانیم از همه‌ی قابلیت‌های گوشی آیفون خود استفاده کنیم، باید سیستم عامل آن را همیشه به روز نگه داشته و از آخرین نسخه IOS استفاده کنیم. یکی از مسائلی که هنگام آپدیت ممکن است پیش بیاد، ضعیف بودن Wi-Fi می‌باشد. در این مواقع آپدیت کردن آیفون کمی سخت می‌شود. در این نوشته تصمیم داریم به شما نحوه آپدیت کردن آیفون با استفاده از اینترنت گوشی را با یک ترفند ساده و کاربردی به است هات اسپات آموزش دهیم.

در ادامه همراه گویاتک باشید….

آموزش آپدیت کردن آیفون با استفاده از اینترنت گوشی
آموزش آپدیت کردن آیفون با استفاده از اینترنت گوشی

 

آپدیت کردن آیفون با استفاده از دیتا یا اینترنت گوشی

نکته : قبل از اینکه اقدام به شروع آپدیت گوشی آیفون کنید، از اطلاعات مهم خود بکاپ تهیه کنید تا در صورتی که با مشکلی در حین آپدیت مواجه شدید، اطلاعات شما به طور کامل از بین نرود و بتوانید اطلاعات خود را بازیابی کنید.

اگر وای فای ندارید و یا سیگنال آن ضعیف است و قصد دارید آیفون خود را با استفاده از اینترنت گوشی آپدیت کنید، نیاز به یک گوشی دوم خواهید داشت تا از آن گوشی به عنوان وای فای استفاده کنیم. به این صورت که گوشی دوم را با استفاده از هات اسپات به وای فای تبدیل می‌کنیم و سپس به آن متصل می‌شویم.

  • اگر گوشی دوم شما آیفون است، برای فعال کردن Hotspot ابتدا به Settings رفته و سپس به بخش Personal Hotspot مراجعه کنید. و در نهایت گزینه Personal Hotspot را فعال کنید. در قسمت Wi-Fi Password هم رمز وای فای برای اتصال به این گوشی را می‌توانید مشاهده کنید.
هات اسپات کردن آیفون
هات اسپات کردن آیفون
  • در صورتی هم که گوشی شما اندروید است، به مسیر Settings/Wireless & networks/Connections/Mobile Hotspot and Tethering رفته و سپس گزینه Mobile Hotspot را فعال کنید. آموزش هات اسپات اندروید ۹
هات اسپاد کردن اندروید
هات اسپاد کردن اندروید

بعد از اینکه هات اسپات را فعال کردید، در گوشی آیفون خود به وای فای متصل شوید. سپس برای آپدیت کردن مراحل زیر را طی کنید.

  • ابتدا وارد Settings گوشی خود شوید.
  • سپس گزینه General و سپس Software Update را انتخاب کنید.
  • در صفحه باز شده گزینه Download & Install را لمس کنید. بعد از لمس منتظر بمانید تا دانلود به پایان برسد. بعد از اتمام دانلود بر روی Install کلیک کنید.
  • بعد از آن گوشی شما پروسه آپدیت را شروع خواهد کرد و در نهایت دوباره راه‌اندازی می‌شود.
آموزش آپدیت آی او اس
آموزش آپدیت آی او اس

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم از نوشته ” آموزش بروزرسانی آیفون و سیستم عامل آی او اس ” دیدن فرمایید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.