آموزش گام به گام حذف اکانت یاهو (Yahoo)

پاک کردن حساب کاربری یا حذف اکانت یاهو (Yahoo) دارای مراحلی بسیار ساده و بدون دشواری است. در صورتی که به دنبال راهنما و آموزشی هستید که نحوه‌ی انجام حذف اکانت یاهو را شرح دهد، همراه ما باشید. در این پست تصمیم داریم که به آموزش تصویری و گام به گام پاک کردن حساب کاربری یا حذف اکانت یاهو (Yahoo) بپردازیم. با وب سایت تخصصی گویا تک همراه باشید.

 

آموزش گام به گام حذف اکانت یاهو (Yahoo)

باکس دانلود
تبلیغات

مقدمه ای در رابطه با حذف اکانت یاهو

یاهو یکی از سرویس های قدیمی اینترنتی است که کاربران قدیمی اینترنت بدون شک از خدمات آن استفاده کرده اند. این سرویس خدماتی نظیر سرویس چت و گفتگو، موتور جستجو و سرویس ایمیل را در اختیار کاربران خود قرار می داد.

البته با قدرت گرفتن سرویس های شرکت گوگل از جمله سرویس پست الکترونیکی جیمیل و موتور جستجو، سرویس های یاهو محبوبیت سابق خود را از دست داده اند و اکثر کاربران از خدمات گوگل استفاده می کنند. همچنین یاهو در پایان سال ۲۰۱۸ سرویس یاهو مسنجر خود را غیر فعال می کند که تنها از آن یک خاطره نوستالژیک باقی خواهد ماند.

نحوه حذف اکانت یاهو بسیار ساده و بدون سختی است و شما تنها با مراجعه به لینک مخصوص و وارد کردن اکانت یاهو خود می توانید آن را حذف کنید.

 

آموزش حذف اکانت یاهو

ابتدا به صفحه حذف اکانت یاهو مراجعه کنید.

سپس ایمیل و رمز عبور یاهو خود را وارد کرده و Sign In کنید.

اکنون توضیحات را مشاهده کرده و روی گزینه‌ی Continue deleting my account که در پایین صفحه است کلیک کنید.

در مرحله آخر، بار دیگر ایمیل یاهو خود را وارد کرده و روی گزینه آبی رنگ Yes, terminate this account کلیک کنید تا اکانت شما از سرور های یاهو حذف شود.

 

حذف اکانت یاهو

 

توجه: در صورتی که مجددا در طی مدت ۴۰ روز که “دوره نگهداری” نام دارد، دوباره وارد اکانت خود شوید، این بدین معناست که حساب خود را دوباره فعال کرده اید. البته این دوره زمانی در استرالیا و نیوزیلند حدود ۹۰ روز و در برزیل و تایوان به ۱۸۰روز افزایش می یابد.

پس از این دوره نگهداری، حساب شما و داده های مربوط به آن به طور دائمی حذف خواهند شد.

 

همانطور که مشاهده نمودید، در این مطلب به آموزش حذف اکانت یاهو پرداختیم. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.