۵ روش ساده برای رفع مشکل بسته شدن نرم افزارها در گوشی اندروید

گوشی های امروز دارای سیستم عامل قوی تر برای پردازش می باشد ، از این رو شما می توانید علاوه بر وبگردی و تماشای فیلم و پخش موزیک به بازی کردن و تماس تصویری نیز بپردازید. می خواهیم در این نوشته در مورد رفع مشکل بسته شدن نرم افزارها در سیستم عامل اندروید صحبت کنیم.

 

5 روش ساده برای رفع مشکل بسته شدن نرم افزارها در گوشی اندروید
5 روش ساده برای رفع مشکل بسته شدن نرم افزارها در گوشی اندروید

 

باکس دانلود
تبلیغات

مشکلات ناشی از اتصال به اینترنت دلیل بسته شدن برنامه‌ها در اندروید

یکی از دلایلی که باعث بروز این مشکل می شود می تواند اتصال ناشی از اینترنت باشد. وصل بودن به اینترنت باعث بسته شدن و عدم اجرا برنامه ها می شود.

 

وجود باگ در برنامه علت مشکل بسته شدن برنامه‌ها در اندروید

ممکن است برنامه به خودی خود دارای باگ باشد که این امر باعث می شود تا بسته شود. برای رفع مشکل با برنامه نویس برنامه در ارتباط باشید.

 

فشار زیاد به سی پی یو گوشی علت مشکل بسته شدن ناگهانی اپلیکیشن‌ها

 

مشکل پر شدن سی پی یو اندروید
مشکل پر شدن سی پی یو اندروید

 

برخی نرم افزارها با هم تداخل داشته و باعث فشار بیش از حد به سی پی یو می شود ، این امر باعث بسته شدن نرم افزار می شود.

برخی راه حل هایی که به بهتر شدن این شرایط کمک می کند:

 

راه حل اول: آپدیت کردن برنامه

آپدیت ها اصولا برای رفع باگ های قبلی و ارائه امکانات جدید منتشر می شوند ، شما می توانید به پلی استور رفته و از بخش نرم افزار و بازی های من ، آخرین نسخه نرم افزار را دریافت کنید.

آپدیت برنامه‌های اندروید
آپدیت برنامه‌های اندروید

 

راه حل دوم: ایجاد فضا در دستگاه خود

برای ساخت فایل جدید نیاز به فضای ذخیره سازی می باشید ، اگر دستگاه شما فضای کافی نداشته باشد برنامه به صورت خودکار بسته می شود ، بهتر است از داشتن فضای کافی در گوشی مطمئن شوید. از مطلب ” حل مشکل کمبود فضای ذخیره‌سازی قابل دسترس در گوشی اندروید ” کمک بگیرید.

 

راه حل سوم: پاک کردن کش و دیتا برنامه

اگر نرم افزار دائما بسته می شود بهتر است یکبار کش و دیتای برنامه را پاک کنید ، این امر ممکن است باعث رفع این مشکل شود ، ناگفته نماند که پاک کردن دیتای برنامه باعث می شود تا اطلاعات آن کاملا پاک شود.

پاک کردن کش و دیتای برنامه‌های اندروید
پاک کردن کش و دیتای برنامه‌های اندروید

راه حل چهارم: پاک کردن برنامه هایی که از آن ها استفاده نمی کنید برای رفع مشکل بسته شدن برنامه‌‌ها

خیلی اوقات برنامه هایی بر روی گوشی هوشمند خود داریم که زیاد از آن استفاده نمی کنیم ، این امر باعث می شود تا حافظه ما بیش از اندازه اشغال شود ، برای اینکه بتوانید از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کنید بهتر است برنامه های اضافی را از روی گوشی پاک کنید. از مطلب ” آموزش پاک کردن کش و دیتای برنامه اندروید ” دیدن نمایید.

 

پنج: روش های دیگر

شما می توانید از روش های زیر برای رفع مشکل بسته شدن برنامه ها استفاده کنید:

اولین مرحله این است که شما دقت کنید که گوشی شما فضای کافی برای اجرای برنامه ها را به همراه داشته باشد. در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

برخی از برنامه های نصب شده بر روی گوشی با خود گوشی سازگار نمی باشد و نمی تواند واکنش مناسبی از خود نشان دهد. به همین علت برنامه نویسان بخش های مختلفی را برای گزارش دادن باگ‌های نرم افزار طراحی کرده اند که شما می توانید با ارسال فیدبک های مثبت به آنها ، نرم افزار را به بهترین شکل یاری کنید.

 

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام ببخشید من گوشیم چن روز پیش از دست مامانم افتاد زمین ظاهرا چیزی نشده ولی بعضی اپ ها باز نمیشن یا همین که باز میشن زود بسته میشن ممکنه دلیلش همون باشه؟