گویا تک – آموزش موبایل

آموزش ثبت نام در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی رایگان

آموزش ثبت نام در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی رایگان

هنگامی که شما می‌خواهید در بازار بورس شروع به سرمایه گذاری کنید، نیاز به کد بورسی دارید. که برای دریافت آن باید در سایت سجام ثبت نام کنید تا برای شما کد بورسی صادر شود. کد بورسی مانند کد ملی برای هر فرد منحصر به فرد است. در حالت عادی برای ثبت نام او احراز هویت در سجام نیاز به پرداخت هزینه دارید، اما با استفاده از روشی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم، می‌توانید اقدام به دریافت کد بورسی رایگان کنید. تمامی مراحل از طریق سایت آگاه اکسپرس که متعلق به کارگزاری آگاه است انجام می‌گیرد که قدم به قدم آن را به شما آموزش می‌دهیم.

در ادامه همراه گویاتک باشید....

کد بورسی رایگان

 

آموزش دریافت کد بورسی رایگان در کارگزاری آگاه

مراحل انجام کار به این صورت است که ابتدا در آگاه اکسپرس عضو می‌شوید و پس از تکمیل اطلاعات باید به صورت حضوری به شعب کارگزاری یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و احراز هویت نمایید.

قدم اول : ثبت نام در کارگزاری آگاه

برای دریافت کد بورسی رایگان ابتدا وارد آدرس ex.agah.com شوید. بعد از اینکه وارد سایت شدید، بر روی دکمه ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان کلیک کنید.

 • درصورتی که از قبل در آگاه اکسپرس عضو شده‌اید، برای انجام ادامه مراحل، می‌توانید از قسمت پیگیری یا تکمیل ثبت نام استفاده کنید.

ثبت نام در کارگزاری آگاه

در صورتی که عضو باشگاه مشتریان آگاه هستید، می‌توانید علاوه بر ثبت نام و دریافت کد بورسی، از مزایای باشگاه نیز بهره‌مند شوید. برای اینکار بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

ثبت نام در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی رایگان

سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و فرایند ثبت نام را ادامه دهید.

دریافت کد بورسی رایگان

در صورتی که عضو باشگاه مشتریان آگاه نیستید، برای ادامه مسیر بر روی دکمه ثبت نام جدید کلیک کنید.

کد بورسی رایگان 2

سپس در صفحه‌ی جدیدی که باز می‌شود کد ملی خود را وارد نموده و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید. دقت کنید که کد ملی اگر از قبل توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، امکان ثبت نام جدید وجود ندارد.

کد بورسی رایگان 4

قدم دوم : ثبت مشخصات فردی در کارگزاری آگاه

در این صفحه بادقت تمامی مشخصات فردی خود را به طور کامل و مطابق با مدارک هویتی خود تکمیل کنید. و پس از تکمیل اطلاعات، بر روی دکمه ادامه ثبت نام کلیک کنید، تا علاوه بر ذخیره اطلاعات این بخش، وارد مرحله بعدی شوید.

 • نام کاربری و رمز عبوری که در این بخش تنظیم می‌کنید، از آن برای ورود در سامانه‌های معاملاتی و باشگاه مشتریان آگاه استفاده خواهید کرد. بنابراین آن را به خاطر سپرده و یا در جایی یادداشت کنید.
 • شماره تلفن و ایمیل خود را به دقت وارد کنید تا بعدا در دریافت اطلاعیه‌ها و کدهای فعالسازی به مشکلی برخورد نکنید.

ثبت مشخصات فردی در کارگزاری آگاه و دریافت کد بورسی

در این مرحله کد فعالسازی 4 رقمی به تلفن همراه شما ارسال می‌شود، که باید آن را در کادر مربوطه وارد کره و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

دریافت کد بورسی رایگان و تایید شماره تلفن

 

قدم سوم : ثبت مشخصات هویتی در آگاه اکسپرس

در این مرحله از آموزش دریافت کد بورسی رایگان، باید اطلاعات شناسنامه، آدرس و کد پستی محل سکونت خود را وارد کرده و سپس دکمه ادامه ثبت نام را فشار دهید.

 • بارگذاری اسکن مدارک شناسایی الزامی نمی‌باشد و می‌توانید آن را خالی بگذارید.

ثبت مشخصات هویتی در آگاه اکسپرس

 

قدم چهارم : وارد کردن اطلاعات شغلی در آگاه

در این بخش نیز باید اطلاعات شغلی خود مانند عنوان شغل، تلفن، کد پستی و نشانی محل را وارد نمایید. و در آخر گزینه ادامه ثبت نام را انتخاب نمایید.

 • در صورتی که داشنجو، بیکار، بازنشسته و ... هستید، می‌توانید به جای اطلاعات شغلی، اطلاعات محل زندگی خود را وارد نمایید.

وارد کردن اطلاعات شغلی در آگاه

 

قدم پنجم : وارد کردن اطلاعات مالی و تحصیلی در ثبت نام کارگزاری آگاه

در این قسمت باید مشخصات بانکی یکی از حساب‌های خود را وارد نمایید. اطلاعات درخواستی عبارتند از : نام بانک، نوع حساب، نام شعبه، کد شعبه، شماره حساب و شماره شبا. بعد از وارد کردن اطلاعات بانکی، اطلاعات تحصیلی خود را نیز به طور دقیق وارد نموده و سپس بر روی دکمه ادامه ثبت نام کلیک کنید.

 • حسابی که اینجا وارد می‌کنید باید به اسم خودتان باشد و در صورت مغایرت امکان برداشت وجه مقدور نخواهد بود.
 • افرادی که زیر 18 سال هستند، کد بورسی آفلاین دریافت خواهند کرد. و در صورت تکمیل فرم تعهد نامه توسط قیم فرد 18 سال، می‌توان کد بورسی آنلاین دریافت کرد.

وارد کردن اطلاعات مالی و تحصیلی در ثبت نام کارگزاری آگاه

 

قدم ششم : تایید اطلاعات ثبت شده برای دریافت کد بورسی رایگان

در این قسمت اطلاعات خود را چک کنید و در صورت وجود ایراد، با زدن دکمه قبلی، به مراحل قبل برگشته و آن را اصلاح کنید، چون بعد از تایید اطلاعات امکان اصلاح وجود ندارد. در صورتی هم که اطلاعات صحیح هستند، دکمه ادامه ثبت نام را انتخاب نمایید.

تایید اطلاعات ثبت شده برای دریافت کد بورسی رایگان

قدم هفتم : مشخص کردن روش احراز هویت

در این قسمت باید نوع احراز هویت خود را انتخاب کنید. که شامل دو گزینه مراجعه به شعبه و مراجعه به دفاتر پیشخوان می‌باشد. در صورت انتخاب گزینه اول، آدرس و شماره تلفن کارگزاری نمایش داده می‌شود.

کد بورسی رایگان 11

و در صورت انتخاب دفاتر پیشخوان، باید شهر مورد نظر خود را مشخص کنید تا آدرس و تلفن دفاتر پیشخوان برای شما نمایش داده شود.

 • در صورتی که خواستید روش احراز هویت بعدا تغییر دهید، باید با کارگزاری واحد کدگیری تماس گرفته و درخواست تعویض روش احراز هویت را اعلام کنید.

کد بورسی رایگان 12

پس از مشخص کردن نوع احراز هویت برای دریافت کد بورسی رایگان، تیک گزینه صحت اطلاعات را تایید می‌نمایم را زده و سپس دکمه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

کد بورسی رایگان 11

 

قدم هشتم : ثبت نام در سجام

این مرحله از آموزش دریافت کد بورسی رایگان اختصاص دارد به ثبت نام در سجام. در این بخش یک کد 5 رقمی به شماره همراه شما ارسال می‌شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد نمایید. بعد از وارد کردن کد، دکمه ادامه را انتخاب کنید.

ثبت نام در سجام

صفحه موفقیت آمیز بودن ثبت نام در سجام برای شما نمایش داده می‌شود و کد پیگیری ده رقمی به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد. که باید به همراه این کد و مدارک شناسایی و تحصیلی به مرکز احراز هویت مراجعه کنید. مدارک مورد نیاز عبارتند از : اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن و اصل کارت ملی به همراه کپی پشت و رو.

و در آخر برای ادامه مرحله ثبت نام بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

کد بورسی رایگان 14

قدم نهم : پایان مراحل دریافت کد بورسی رایگان

بعد از انجام مراحل بالا، در این صفحه می‌توانید از دوره‌های رایگان و سایر آموزش‌ها استفاده کنید. برای پیگیری می‌توانید از گزینه پیگیری ثبت نام استفاده کنید. همچنین می‌توانید  فرم‌های ثبت نام را مطالعه کرده و در صورت نیاز از آن‌ها پرینت بگیرید.

پایان مراحل دریافت کد بورسی رایگان

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم از نوشته ” ثبت نام در سامانه سجام ” دیدن فرمایید.

موفق و پیروز باشید.

این مطلب برای شما مفید بود ؟

لطفا به نویسنده این مطلب ستاره بدید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نویسنده : امیر حسین

اپلیکشین هایپرکاربرد

نظرات کاربران

 • در انتظار تایید 0
 • تایید شده 1
نظر شما پس از تایید مدیر درج خواهد شد
 • ناشناس 28 خرداد 1399 پاسخ

  برای مایی ک از طریق اپ سیگنال احراز هویت غیر حضوری شدیم و کد بورسی گرفتیم باید دوباره حضوری احراز هویت بشیم برای کارگزاری؟عجیبه آخه چندبار احراز هویت به چی شک دارین

مطالب مرتبط

آموزش بکاپ گرفتن از اس ام اس ها در اندروید

بکاپ گرفتن از اس ام اس های اندروید در حالت عادی و پیشفرض سیستم عامل اندروید وجود ندارد. ام با نصب یک اپلیکیشن ...

ادامه مطلب
آموزش تهیه قهوه اسپرسو - کار با دستگاه زیگما 222

تهیه قهوه اسپرسو با دستگاه زیگما 222 بسیار ساده است و ما قصد داریم نحوه تهیه قهوه اسپرسو داغ و خوش طعم را به ...

ادامه مطلب
چگونه حالت شبکه آیفون از 2G به LTE و 5G تغییر دهیم؟

تغییر حالت شبکه در آیفون بسیار ساده است و در چهار مرحله انجام می شود. شبکه های تلفن همراه نوعی استاندارد هستند ...

ادامه مطلب