آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم

قیمت خودرو کارکرده را معمولا برای خرید و فروش یا تمدید بیمه بدنه و… نیاز پیدا می‌کنیم که استعلام بگیریم. برای پیدا کردن قیمت خودروی خود چند روش وجود دارد. به عنوان مثال شما با مراجعه به نمایشگاه خودرو می‌توانید به قیمت خودروی خود را به صورت حضوری پی ببرید. اما روش‌های آنلاین هم برای استعلام قیمت ماشین وجود دارد. یکی از روش‌های استعلام قیمت خودرو استفاده از اپلیکیشن دیوار و شیپور است که البته به علت تعیین قیمت توسط فروشنده‌ها و دلالان خودرو شاید نتوانید قیمت صحیح خودروی خود را پیدا کنید. امروز قصد داریم سایت همراه مکانیک را خدمت شما معرفی کنیم که یک وب سایت جامع در زمینه خودرو است. بخش قیمت خودروی دست دوم این سایت تقریبا مورد تایید شرکت‌های بیمه برای صدور بیمه بدنه است.

در این نوشته تصمیم داریم به آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم براساس سال تولید، نوع رنگ، لکه و رنگ دار بودن، آپشن‌ها و… به صورت آنی و آنلاین خدمت شما منتشر کنیم. در ادامه همراه با گویاتک باشید…

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم

 

آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم براساس مدل و سال تولید

آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم را قصد داریم با استفاده از سایت همراه مکانیک خودرو آموزش دهیم. برای همین منظور ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت مورد نظر شوید:

https://www.hamrah-mechanic.com/carprice

پس از ورود به سایت همراه مکانیک شما باید مشخصات خودروی مورد نظر خود را برای استعلام قیمت وارد کنید.

  • سازنده: در این بخش باید شرکت خودرو ساز را وارد کنید. به عنوان مثال شرکت خودروساز پراید و تیبا سایپا و پژو نیز ایرانخودرو می‌باشد.
  • مدل: نوع خودروی خود را انتخاب کنید.
  • سال ساخت: سال تولید خودرو
  • تنوع مدل: مدل‌ یا تیپ تولید شده از یک خودرو در صورت وجود وارد کنید. مثال: ۲۰۶ تیپ دو یا تیپ ۵

 

آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم براساس مدل و سال تولید

 

برای مثال ما قصد استعلام قیمت سایپا پراید ۱۱۱ با سال ساخت ۱۳۹۵ و تیپ SE را داریم:

 

آموزش استعلام قیمت خودرو کارکرده و دست دوم براساس مدل و سال تولید

 

قیمت خودرو پس از وارد کردن اطلاعات آن برای ما نمایش داده شد.

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” استعلام خلافی خودرو ” و ” آموزش ثبت نام ایرانخودرو ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید…

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.