آموزش دریافت ۳۰% شارژ بیشتر همراه اول برای بانوان

شارژ بیشتر همراه اول یعنی چیزی در حدود ۳۰% برای سیم کارت‌های اعتباری که به نام یک خانم باشد توسط طرح بانوان امکان پذیر است. در این نوشته تصمیم داریم به آموزش دریافت ۳۰% شارژ بیشتر سیم کارت‌های اعتباری همراه اول برای بانوان (شماره باید حتما به نام یک خانم باشد) بپردازیم.

بیایید شروع کنیم🙋‍♂️

 

باکس دانلود
تبلیغات

آموزش دریافت 30% شارژ بیشتر همراه اول برای بانوان

 

⭕ توجه: انجام این طرح دارای مهلت استفاده است. یعنی اگر شما یک شارژ ۲۰۰۰ تومانی طرح بانوان خریداری کنید، به شما ۲۶۰۰ تومان اعتبار تعلق می‌گیرید، اما باید این ۲۶۰۰ تومان اعتبار را در مدت ۵ روز مصرف کنید. مهلت مصرف اعتبار (پین و هدیه دریافتی) در جدول انتهای این پست آورده شده است.

 

آموزش دریافت ۳۰% شارژ بیشتر همراه اول با طرح بانوان

در صورتی که دارای سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول به نام یک خانم هستید می توانید با یکی از سه روش زیر %۳۰ بیشتر اعتبار دریافت کنید:

روش اول: کد شارژ خود را به صورت زیر شماره‌گیری کنید:

#کد شارژ*۱۲۳*۱۰*

روش دوم: در این روش نیازی به خرید کد شارژ نیست و شما مستقیما با شماره گیری #۱۴*۱* و پرداخت با استفاده از کارت بانکی اقدام به افزایش اعتبار و دریافت هدیه شارژ بانوان کنید.

 

روش سوم: استفاده از سایت همراه اول برای دریافت ۳۰% شارژ هدیه همراه اول بانوان

برای خرید اینترنتی از سایت همراه اول ابتدا به سایت زیر مراجعه کنید:

https://shop1.mci.ir/charge

  • پس از باز شدن سایت مورد نظر در بخش ” ورود شماره موبایل ” شماره موبایل را بدون صفر اول وارد کنید.
  • سپس مبلغ شارژ را به ریال انتخاب کنید.
  • در بخش انتخاب نوع شارژ گزینه طرح‌های دیگر و سپس طرح بانوان را انتخاب کنید

 

 

در آخر پرداخت آنلاین را انجام دهید تا حساب شما همراه با ۳۰ درصد اعتبار بیشتر شارژ شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت خرید آنلاین می‌توانید از مطلب ” نکات مهم برای انجام خرید اینترنتی امن و بدون هک شدن حساب ” دیدن کنید.

لازم به ذکر است که این طرح مخصوص بانوان است. به عبارت دیگر سیم کارتی که قصد استفاده از طرح بانوان را دارید بایستی به نام یک خانم 👩 ثبت شده در پایگاه داده همراه اول باشد.

 

اعتبار اصلی + هدیه طرح بانوان نیز دارای مهلت مصرف محدود می‌باشد و طبق جدول زیر بایستی آن را مصرف کنید. به عنوان مثال اگر شارژ ۲۰۰۰ تومانی خریداری کرده‌اید، به مدت ۵ روز مهلت دارید تا شارژ اصلی + اعتبار هدیه را مصرف کنید.مهلت مصرف اعتبار (پین و هدیه دریافتی)در جدول زیر آورده شده است:

 

آموزش دریافت 30% شارژ بیشتر همراه اول برای بانوان

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید❤

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.