آموزش حذف برنامه و بازی به دو روش ساده در اندروید ۱۰

از ویژگی‌هایی که سیستم عامل اندروید را تبدیل به یکی از برترین‌ها کرده است، وجود یک مخزن عظیم از برنامه‌ و بازی‌های متنوع و کاربردی می‌باشد. شما تا جایی که حافظه گوشیتان یاری کند می‌توانید برنامه و بازی روی آن نصب کنید. اما پس از مدتی که از گوشی خود استفاده کردید متوجه خواهید شد که برخی از این برنامه‌های نصب شده عملاً بلااستفاده هستند و هیچ نیازی به آن‌ها ندارید. البته هر یک از این برنامه‌ها مقداری از فضای حافظه گوشی را اشغال کرده و آن را پر می‌کنند که بهترین راه حل پاک کردن این برنامه‌ها از گوشی می‌باشد. در این نوشته قصد داریم نحوه پاک کردن و حذف برنامه و بازی در گوشی اندروید را به دو روش ساده خدمت شما آموزش دهیم.

در ادامه همراه گویاتک باشید.

 

باکس دانلود
تبلیغات

 

معرفی دو روش ساده برای حذف برنامه و بازی از گوشی اندروید

برای اینکه برنامه‌ و بازی را از گوشی خود پاک کنید، ۲ روش وجود دارد که هر دو روش‌ ساده هستند. در ادامه به آموزش این دو مورد خواهیم پرداخت.

 

روش نخست: حذف برنامه از صفحه‌ی اصلی در اندروید

نخستین روش، ساده و سریعترین روش برای پاک کردن برنامه‌ها وجود است که از صفحه اصلی انجام می‌شود. به همین منظور به بخش برنامه‌های گوشی مراجعه کرده و برنامه مورد نظر را پیدا کنید.

حذف برنامه از صفحه‌ی اصلی در اندروید

سپس انگشت خود را روی برنامه نگه دارید تا یک منوی کوچک کنار آیکن برنامه باز شود. در این منو بر روی گزینه حذف یا Uninstall ضربه بزنید.

حذف برنامه از صفحه‌ی اصلی در اندروید

سپس در پیامی که نشان داده می‌شود گزینه تایید یا Yes را انتخاب کنید.

حذف برنامه از صفحه‌ی اصلی در اندروید

 

نکته: در صورتی که گزینه حذف را مشاهده نکردید، به دلیل این است که برنامه مورد نظر یک برنامه سیستمی است و شما نمی‌توانید آن را حذف کنید.

 

روش دوم: پاک کردن برنامه از قسمت تنظیمات گوشی اندروید

برای حذف برنامه در اندروید ابتدا وارد بخش تنظیمات یا Settings گوشی خود شده و سپس بر روی گزینه برنامه‌ها یا Apps ضربه بزنید.

پاک کردن برنامه از قسمت تنظیمات گوشی اندروید

در صفحه برنامه‌ها، برنامه مورد نظر را پیدا کرده و آن را لمس کرده تا وارد آن شوید.

سپس در مرحله آخر و در قسمت پایین صفحه بر روی گزینه لغو نصب یا Uninstall ضربه بزنید.

پاک کردن برنامه از قسمت تنظیمات گوشی اندروید

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که از نوشته ” آموزش مشاهده برنامه‌های پاک شده از پلی استور ” دیدن کنید.

موفق و پیروز باشید..

ارسال یک پاسخ

نظرات حاوی تبلیغات و توهین منتشر نخواهد شد.